25.05.2020
Stalo se

 

Strážníky městské policie přivolala místní žena poté, co se do jejího bytu domáhal vstupu bývalý přítel, který zde neměl trvalé bydliště. Hlídce na místě uvedený muž sdělil, že si chtěl z bytu vzít jen pár svých osobních věcí. V přítomnosti strážníků se oba dotyční domluvili na následující den. Muž poté místo opustil.

Dispečerka RZS tel. požádala o prověření oznámení, že před jednou z třineckých hospůdek je zraněná žena. Hlídka na místě spatřila ženu, která si po špatném došlápnutí zřejmě zlomila dolní končetinu. Toto zjištění bylo neprodleně oznámeno dispečerovi RZS. Strážníci městské policie setrvali do příjezdu záchranářů, kteří si ženu převezli k nezbytnému ošetření.               

 

Strážníkům městské policie oznámila prodavačka jednoho z třineckých marketů, že zde před prodejnou je již asi dvě hodiny uvázaný pes a obchod je již uzavřený. Hlídka se na místo spatřila psa s obojkem a známkou, proto byla neprodleně zjištěna majitelka, kterou se hlídka pokusila kontaktovat v místě bydliště. Zde se nacházel pouze její manžel, který uvedl, že psa u obchodu zapomněl. Za porušení obecně závazné vyhlášky, byl muž vyřešen strážníky na místě.